Włączeni

Kim jesteśmy?

“Włączeni” to inicjatywa, która powstała w głowach zmęczonych pandemią, aktywnie działających w organizacjach studenckich studentów zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. 

Odkryliśmy, że działanie i bycie społecznie aktywnym poza murami naszej uczelni nie jest tak proste jakbyśmy chcieli. Największą barierą jest czas – większość możliwości zaangażowania się wymaga poświęcenia kilku dni na szukanie organizacji czy poważniejszej deklaracji dostępności, zobowiązania się. Przy tym rzadko mamy sprecyzowane preferencje – większość z nas chce po prostu zrobić coś dobrego.

Ludzie z chęcią spędziliby popołudnie lub weekend pomagając innym, w szczególności w towarzystwie znajomych. Ale w głowie pojawia się mnóstwo wątpliwości: Gdzie szukać takich możliwości? Czy na pewno jest ktoś kto tego potrzebuje? Nie chcę do niczego się zobowiązywać, czy mogę pomóc jednorazowo? 

Włączeni na szkoleniu LinkedIn

Jak możesz pomóc?

Chciałbyś działać i sprawdzić jakie oferty wolontariatu są dostępne na naszej grupie – dołącz już teraz: https://www.facebook.com/groups/wlaczeniwarszawa 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robimy – odwiedź nasz Fanpage: https://www.facebook.com/wlaczeni 

Projekt „Włączeni” poruszył motyle w twoim brzuchu i bardzo chciałbyś działać z nami? – odezwij się do nas na Facebooku https://www.facebook.com/wlaczeni

Nasze działania

Na te wszystkie pytania starają się odpowiedzieć Włączeni. Chcemy stworzyć bazę z możliwościami zaangażowania się społecznie – docelowo będzie to aplikacja mobilna – obecnie jest to grupa na Facebooku “Włącz się i pomagaj w Warszawie”. Można znaleźć tam konkretne zadania od organizacji, z którymi nawiązaliśmy współpracę. 

Nasze motto to „Chcemy aby wolontariat, stał się modny!”. Nie tylko modny, ale też łatwy, dostępny i motywujący. W naszej aplikacji przewidujemy takie elementy jak grywalizacja (zdobywanie odznak, punktów i potwierdzeń umiejętności za wykonane zadania) czy edukacja (platforma szkoleniowa w zakresie zarządzania projektami społecznymi).

Włączeni na Szlachetnej Paczce